MyProtein arašídové máslo jemné 1 kg

Arašídové máslo nejvyšší kvality. Stoprocentně přírodní, bez přidané soli, cukru a olejů. MyProtein arašídové máslo je skvěle chutnající přírodní zdroj bílkovin, sacharidů a...
Garantovaný nákup z BodyWorld CZ

Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 4 287 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč98 % • 4 746 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 40 154 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč99 % • 10 915 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta97 % • 1 658 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 249 155 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 479 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč98 % • 9 039 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

Druh
arašídové
1000 g
Bez přidaného cukru
Proteinové

• , zakoupeno v Fitness007.cz

• Dobrá kvalita
  • , zakoupeno v Grizly

Když jsem vybíral tento produkt mému bratru, hleděl jsem přitom i na design a proto jsem vybral to co jsem vybral, ale k mému překvapení když toto burákové máslo přišlo jeho vizáž nebyla taková jakou avizovali. Uznávám že se ten design někomu může líbit, ale já mezi ně nepatřím. Máslo bude asi dobré ale vypadá v tom kyblíku 30X hůř než na obrázku.

• výtečná chuť

Koupila jsem tento druh burákového másla poprvé a chutná zatím nejlépe ze všech, co jsem kdy měla. Mám jemné , příště zkusím to křupavé s kousky buráků. Používám většinou do ranní kaše, ale také je výtečné na rýžový chléb v kombinaci s marmeládou. Doporučuji.

Druh
arašídové
1000 g
Bez přidaného cukru
Proteinové

MyProtein arašídové máslo je skvěle chutnající přírodní zdroj bílkovin, sacharidů a tuků vyrobený z 100% arašídů a ničeho jiného! Je výborným zdrojem bílkovin, vitamínu E a hořčíku. Adekvátní příjem hořčíku ze stravy přispívá svými příznivými účinky ke snížení únavy a vyčerpání, udržuje normální funkci bílkovin a svalové syntézy. Díky obsahu mono a polynenasycených tuků udržuje arašídové máslo zdravé srdce.

Arašídy, z nichž se vyrábí MyProtein arašídové máslo, jsou pražené v jejich přirozené hnědé slupce. Žádné jiné ingredience arašídové máslo neobsahuje, takže je čistým zdrojem přírodní energie.

Jak můžete MyProtein Arašídové máslo použít?

Arašídové máslo je ideální jako pomazánka na rýžové chlebíčky, celozrnné tousty, na palačinky..ideální také na přidání do koktejlů, címž získáte lahodnou ořechovou příchuť spolu se všemi nutričními benefity

K dispozici máme 2 varianty: smooth (hladké, jemně umleté) crunchy (křupavé)

Hlavní benefity MyProtein Arašídové máslo: 100% přírodní arašídové máslo bez přidaných solí, cukru a palmového oleje přírodní zdroj bílkovin.

Doporučené užívání:

Ideální jako pomazánka nebo ingredience do vaření či koktejlu. Skladujte v chladném a suchém místě. Po otevření zkonzumujte do 3 měsíců.

Nutriční hodnoty: 100 g

Mono-nenasycené tuky 21,1 g

Polo-nenasycené tuky 14,3 g

Vláknina 8,5 g

Sodík stopové množství

• Složení: 100% arašídy (celé arašídy včetně jejich přirozené hnědé slupky) .Použité produkty z více než jedné země.
  • Informace pro alergiky: obsahuje arašídy.

Jak můžete MyProtein Arašídové máslo použít?

K dispozici máme 2 varianty: smooth (hladké, jemně umleté) crunchy (křupavé)

Doporučené užívání:

Mono-nenasycené tuky 21,1 g

Polo-nenasycené tuky 14,3 g

Vláknina 8,5 g

Sodík stopové množství

• Informace pro alergiky: obsahuje arašídy.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Fitness007.cz

• Dobrá kvalita

• výtečná chuť

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Super

• , zakoupeno v Sportega.cz

Mnaaaaaam

• kupuji už rok
  • , zakoupeno v BodyWorld CZ

• klasické máslo základní za dobrou cenu, kupuju už po několikáté :)
  • , zakoupeno v BodyWorld CZ

dobrá chuť , výhodou je že je to čisté arašídové máslo bez přidáného palmového oleje